ورود

به سایت تخفیف و خرید گروهی شادیاب خوش آمدید.

عضویت در سایت

عضویت در سایت تخفیف و خرید گروهی شادیاب

فراموشی کلمه عبور؟

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید ؟

توضیحات تکمیلی سیستم امتیازدهی شادیاب (E=MC2) ونحوه استفاده از آن

توضیح سیستم امتیازدهی شادیاب:

دستیابی به خدمات لذت بخش، کسب شعف و ارزش گذاری بر مشتریان وفادار و همچنین وفادار سازی مشتریان با ارائه خدمات با کیفیت یکی از اهداف اصلی شادیاب می باشد، از این رو با طراحی سیستم امتیازدهی شادیاب (E=MC2) این هدف را به مرحله اجرایی در آورده ایم.

نکته: سیستم امتیازدهی شایاب که پس از ورود به حساب کاربری، در بخش تنظیمات کاربری شما نهفته است.(ابتدا ثبت نام کنید یا وارد پنل کاربری خود شوید. )

 

سیستم امتیازدهی شایاب بر این اساس طراحی شده است که برخی از فعالیت های ارزشی در شادیاب منجر به کسب امتیاز هایی برای کاربر می شود که با تجمیع این امتیاز ها کاربران میتوانند امتیازات خود را به پول در حساب کاربری خود تبدیل و آن را خرج نمایند.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می شود سیستم امتیاز دهی شادیاب از پنج بخش تشکیل شده است که هر کدام از بخش هارا به مختصر توضیح میدهیم.

1- نمودار امتیازات: این نمودار هوشمند امتیازات اصلی شما یعنی امتیازات کسب شده از درج نظر در پیشنهادهای شادیاب (رنگ آبی) و امتیاز کسب شده از خرید شما را (رنگ زرد) و امتیازات کسب شده از بازی های متصل به شادیاب(رنگ نارنجی) و برایند پیشرفت کسب کل امتیازات شما را (رنگ قرمز) در بازه زمانی چهار ماهه به شما نمایش میدهد.

برای مشاهده لیست بازی ها و برنامه های متصل به سیستم امتیازدهی شادیاب اینجا کلیک کنید.

2-جدول نمایش امتیازات: در این بخش شما مقدار عددی امتیازات نظرات، امتیازات کسب شده از خرید و کل امتیازهای خود را مشاهده نمایید و هر K معادل 1000 امتیاز می باشد.

3-نمودار مانده امتیاز تا تبدیل به پول: در این نمودار شما می توانید میزان مانده امتیازات خود را تا سقف تبدیل امتیاز به پول را مشاهده نمایید.

4-تبدیل امتیاز به پول: با کلیک نمودن این دکمه شما می توانید امتیاز های خود را به پول در حساب کاربری خود تبدیل نمایید.

5-گزارش گیری:این قسمت از سه بخش متفاوت تشکیل شده است که شما میتوانید گزارش صورت عملیات خود را در سه بخش مجزای کل امتیازات من، امتیازات نظرات و امتیازات خرید مشاهده نمایید.

 

سوالات متداول:

الف)هر فعالیت در شادیاب چند امتیاز دارد؟

هر خرید شما یک امتیاز مختص به خود را دارد که بر اساس الگوریتم هایی این امتیاز ها تعیین میشود،

و هر نظر تایید شده و منتشر شده در شادیاب معادل 10 امتیاز برای شما محسوب میشود.

 

ب)سقف تعیین شده برای تبدیل امتیازات به پول چقدر می باشد؟

سقف تعیین شده برای تبدیل امتیازات به پول معادل 2000 امتیاز می باشد که در صورت کسب امتیاز بالاتر از 2000 شما وارد سیکل بعدی کسب امتیاز مشوید و کل امتیازات شما جمع می شود.

 

پ)هر 2000 امتیاز معادل چند تومان می باشد:

هر سیکل 2000 امتیازی میتواند 2000 تومان در حساب کاربری شما افزایش موجودی دهد.

 

ت)آیا این امتیاز ها محدودیت مقداری و یا زمانی دارد؟

خیر، امتیاز های دریافتی هیچ محدودیت زمانی و یا تعدادی ندارد و تمامی امتیاز های کسب شده در حساب شما خواهد ماند.

 

ث)آیا میتوانم امتیازات دریافتی را به حساب بانکی خود منتقل کنم؟

خیر، امتیاز های شما بعد از تبدیل در حساب کاربری شما در شادیاب خواهد ماند و شما میتوانید از امتیازات اهایی در خرید های بعدی خود استفاده نمایید.

ایده پردازی و برنامه نویسی توسط تابان شهر